Přepravní podmínky

Zásilky našim zákazníkům zasíláme prostřednictvím České pošty, s.p.,  přepravní společností GLS a DPD.

Česká pošta

Zásilky odesílané prostřednictvím České pošty jsou dodávány našim zákazníkům jako „Balík do ruky“ nebo „Balík na poštu“. V obou případech je doručovací doba následující pracovní den po odeslání.

Balík do ruky:  cena za dobírku: 121,-Kč vč. DPH
Balík na poštu: cena za dobírku 121,- Kč vč. DPH

Důležité upozornění:
Uvedené ceny se vztahují na balíky, jejichž délka nepřesahuje 180 cm nebo součet všech tří rozměrů nepřesahuje 240 cm. K ceně za balíky větších rozměrů je připočítán příplatek za neskladné ve výši 121,- Kč vč. DPH.

V případě nakupování více položek zboží případně v kombinaci s nadměrným zbožím  jsme nuceni expedovat samostatně ve dvou a více balících a účtovat další poštovné (samozřejmě již bez částky za dobírku). V případě nejasností se o počtu balíků (resp. o výši poštovného) informujte předem na tel. č. 485160520 či mailu info@libea.cz.

 

GLS přeprava

Spolehlivý základní produkt pro vnitrostátní přepravu balíků. GLS přepravuje obchodní balíky o hmotnosti až 40 kg bezpečně a rychle v celé České republice. Cena za dobírku je závislá na hmotnosti balíku a činí od 107,- do 127,- Kč vč. DPH. Za druhý a každý další balík se částka za dobírku, tj. 24,- Kč již neúčtuje.

Neexistují žádná omezení, co se týče vzdálenosti. Standardní čas doručení u obchodního balíku do 24 hodin platí pro celou Českou republiku, včetně přepravy balíků do a z odlehlých oblastí.

  • Doručení zpravidla následující pracovní den
  • Sledování zásilky v reálném čase
  • Digitalizované potvrzení o doručení přístupné online
  • Tři pokusy o doručení u balíků pro soukromé příjemce
GLS poskytuje informace o doručení balíkové zásilky a efektivní online nástroje. Můžete například sledovat zásilky v reálném čase.

 

DPD

DPD – přepravní služba, zákaznická linka 841 700 700

Zásilky doručuje následující pracovní den po odeslání. Při nezastižení zákazníka se pokouší zásilku doručit ještě 2x. Po neúspěšném doručení zanechá zásilku na nejbližším depu cca 5 dnů, po té ji vrací zpět odesílateli. Tato služba není vhodná pro osoby, které nemají možnost převzetí zásilky v běžné pracovní době. Zásilku je možné dodat na pracoviště zákazníka.

V případě sdružování více položek zboží v kombinaci s nadměrným zbožím (např. žerdě) jsme nuceni expedovat samostatně a účtovat další poštovné (samozřejmě již bez částky za dobírku). V případě nejasností se o počtu balíků (resp. o výši přepravného) informujte předem na tel. č. 485160520 či mailu info@libea.cz.

Poskytované služby:

1. DPD CLASSIC = standardní doručení po ČR.
Cena za dobírku je závislá na hmotnosti balíku a činí od 131,- do 190,- Kč vč. DPH. Za druhý a každý další balík se částka za dobírku, tj. 36,- Kč již neúčtuje.

  • služba zahrnuje vnitrostátní přepravu zásilek do 50 kg, standardní doba doručení do druhého dne, 3 pokusy doručení zásilky, není-li adresát zastižen.
  • dobírku můžete uhradit platební kartou (VISA a MASTERCARD).
  • cena přepravy je závislá na hmotnosti objednaného zboží
  • Cestu balíčku sledujte na www.dpd.cz. O průběhu doručování si přečtěte víc na www.dorucujemeradost.cz.

 

Přeprava na Slovensko

 Přeprava společností GLS

Na Slovensko expedujeme zásilky prostřednictvím přepravní společnosti GLS. Cenu zboží fakturujeme v EUR.
Cena přepravy zásilek je závislá na hmotnosti zásilky a ceně dobírky. Nadměrné zásilky, kdy jeden z rozměrů přesahuje 200 cm kalkulujeme individuálně.

Ceny v CZK se přepočítají do EUR dle aktuálního kurzu. Pokud je zásilka určena soukromé osobě nebo firmě, která nemá registrováno DIČ pro účely DPH ,  jsme povinni účtovat DPH (21%).

Termín dodání zásilky: 2-3 dní po odeslání zásilky

V případě sdružování více položek zboží v kombinaci s nadměrným zbožím jsme nuceni expedovat samostatně a účtovat další poštovné (samozřejmě již bez částky za dobírku). V případě nejasností se o počtu balíků (resp. o výši poštovného) informujte předem na tel. č. 485160520 či mailu info@libea.cz.