Akustická zvuková izolace

Akustické molitany se osvědčily jako materiály pohlcující zvuk a zajišťující jeho absorpci. Akustické vlastnosti polyuretanových pěn (molitanů) s uspokojivými výsledky využívají veřejné prostory kinosálů, hudebních klubů a poslucháren, stejně jako průmyslové a komerční prostory až po zcela soukromé místnosti.
V našem e-shopu naleznete molitanové desky s profilem vlnky nebo nop, jehlany, hřebeny nebo absorpční panely RE k okamžitému použití.Akustické molitanové desky v rozměru 100×100 cm s výškou jehlanu 4 nebo 7 cm. Barva antracit. Na zakázku lze vyřezat i v barvě bílé, žluté nebo červené.
Akustické jehlany patří mezi nejen oblíbené, ale především velmi efektivní formy vytváření požadovaných aktustických vlastností prostoru.
V jakémkoliv prostředí se intenzita zvuku zvyšuje odrazem. Akustické jehlany tento problém eliminují redukcí odrazu.
Akustický molitan s profilem vysokých jehlanů zachycuje široké spektrum kmitočtů a vytváří tak výborné podmínky pro nahrávací studia, zkušebny a zvukové místnosti hudebních škol. Další použití nacházejí při vytváření požadovaných akustických vlastností a odhlučnění uzavřených veřejných a průmyslových prostorů, skříní strojních zařízení atd.
Molitanová deska s profilem vlnky je vyrobena nabízíme v barvě bílé nebo antracitové v rozměru 200x90x4/2 cm. V antracitové barvě jsou k dispozici rovněž molitanové desky s profilem nop a to v rozměrech 200x100x3/2 nebo 200x100x3/1 cm. Pěnová struktura molitanu poskytuje dobré zvukově izolační vlastnosti, neboť v malých bublinkách se vstupující zvuk rozptyluje a tím dochází k jeho tlumení.
Molitanová deska vyrobená z pojeného molitanu RE80 v objemové hmotnosti 80 kg/m3, nebo RE100 v objemové hmotnosti 100 kg/m3. Barva – barevná směs. Rozměr: 200×90 cm, výška 2, 3, 4, 5, 6 nebo 8 cm. Tyto desky jsou v oblasti akustiky a zvukové izolace vhodné jako absorpční panel s výbornými zvukově izolačními vlastnostmi.